Auction 134

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1527

Lot 1527

Mysien / Troas.

Lot (2 Stück): Bronze; 2. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön - fast sehr schön.