Auction 122

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1559

Lot 1559

Result 30 €

Troas / Pisidien.

Lot (2 Stück): Bronze; 2. - 3. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön.