Auction 122

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1554

Lot 1554

Result 65 €

Moesia Inferior.

Lot (3 Stück): Bronze; 2. - 3. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön - fast sehr schön.