Auction 120
Ancient, Medieval, World Coins, Medals, Islamic coins and Numismatic Literature
| Estimated price | 50 € |
Olbia (Sarmatien).
Lot (50 Stück): Bronze; ca. 5. Jhdt. v. Chr.
Sehr schön.