Auction 120

Ancient, Medieval, World Coins, Medals, Islamic coins and Numismatic Literature

Result 120 €

Olbia (Sarmatien).

Lot (50 Stück): Bronze; ca. 5. Jhdt. v. Chr.

Sehr schön.