Auction 119

Ancient, Medieval, World Coins, Medals

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1354

Lot 1354

Result 110 €

Makedonien.

Lot (2 Stück): Bronze; 1. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön.