Auction 119

Ancient, Medieval, World Coins, Medals

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1353

Lot 1353

Result 60 €

Moesia Inferior.

Lot (3 Stück): Bronze; 3. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön.