Auction 119

Ancient, Medieval, World Coins, Medals

Lot 1325

Lot 1325

Estimated price 35 €
Result 85 €

Ilion (Troas).

Lot (5 Stück): Bronze; ca. 4. - 3. Jhdt. v. Chr.

Sehr schön - fast sehr schön.