Auction 119

Ancient, Medieval, World Coins, Medals

Lot 1324

Lot 1324

Result 40 €

Ilion (Troas).

Lot (2 Stück): Bronze; ca. 4. - 3. Jhdt. v. Chr.

Sehr schön - fast sehr schön.