Auction 119

Ancient, Medieval, World Coins, Medals

Lot 1320

Lot 1320

Result 40 €

Alexandria (Troas).

Lot (6 Stück): Bronze; ca. 4. - 3. Jhdt. v. Chr.

Sehr schön - fast sehr schön.