Auction 119

Ancient, Medieval, World Coins, Medals

Lot 1308

Lot 1308

Miletopolis (Mysien).

Lot (4 Stück): Bronze; ca. 4. Jhdt. v. Chr.

Sehr schön - fast sehr schön.