Auction 118
Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots
| Estimated price | 40 € |
Moesia Inferior / Thrakien.
Lot (3 Stück): Bronze; 2. - 3. Jhdt. n. Chr.
Sehr schön - fast sehr schön.