Auction 109

Lots - Ancient Coins Byzantine Coins - Lots

Lot 1468

Lot 1468

Estimated price 25 €

Byzantinische Münzen - Lots.
Verschiedene Herrscher.

Lot (2 Stück, Bronze): ca. 5. - 6. Jhdt. n. Chr.

Schön - sehr schön.