Auction 109

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1434

Lot 1434

Result 40 €

Kommagene / Arabia.

Lot (3 Stück): Bronze; 2. - 3. Jhdt. n. Chr.

Fast sehr schön - sehr schön.