Auction 109

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1426

Lot 1426

Kappadokien.

Lot (4 Stück, Silber): 1. - 3. Jhdt. n. Chr.

Fast sehr schön - sehr schön.