Auction 109

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1422

Lot 1422

Estimated price 15 €
Result 15 €

Pisidien.

Lot (2 Stück): Bronze; 3. Jhdt. n. Chr.

Fast sehr schön - sehr schön.