Auction 109

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1421

Lot 1421

Estimated price 25 €
Result 25 €

Pamphylien / Pisidien.

Lot (3 Stück): Bronze; 3. Jhdt. n. Chr.

Fast sehr schön - sehr schön.