Auction 109

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1420

Lot 1420

Estimated price 25 €

Pamphylien / Pisidien.

Lot (2 Stück): Bronze; 3. Jhdt. n. Chr.

Fast sehr schön - sehr schön.