Auction 109

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1416

Lot 1416

Result 35 €

Karien / Pisidien.

Lot (2 Stück): Bronze; 1. - 3. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön.