Auction 109

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1407

Lot 1407

Result 40 €

Moesia Inferior / Makedonien.

Lot (2 Stück): Bronze; 2. - 3. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön.