Auction 109
Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots
| Estimated price | 25 € |
Thrakien / Makedonien / Thessalien.
Lot (3 Stück): Bronze; 4. Jhdt. v. - 3. Jhdt. n. Chr.
Sehr schön.