Auction 109

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1405

Lot 1405

Estimated price 25 €
Result 25 €

Thrakien / Makedonien / Thessalien.

Lot (3 Stück): Bronze; 4. Jhdt. v. - 3. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön.