Auction 109

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1404

Lot 1404

Result 45 €

Thrakien / Pontos.

Lot (3 Stück): Bronze; 3. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön.