Auction 109

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Lot 1402

Lot 1402

Estimated price 25 €
Result 55 €

Moesia Inferior.

Lot (2 Stück): Bronze; 3. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön.