Literature-Auction 111 (Rarities)

Estimated price 280 €

Monographien. Bibliophile Werke. Loon, G. van.
Hedendaagsche penningkunde, Zynde eene Verhandeling van den oorspronk van 't geld, De opkomst en 't onderscheyd der gedenkpenningen; Den aardt en de Rekenwyze der legpenningen; De wyze van 't syfferen der Ouden, den oorspronk der Syfferletteren Toverpenningen en Noodmunten. Mitsgaders Van de vaste Grondregelen, die in 't ontwerpen, vergaderen, schikken en behandelen der Penningen moeten worden inachtgenomen. Graavenhaage 1732. Vorbericht, 289 S. mit zahlreichen Münzkupferstichen, 13 Bll. Bladwyzer. Ganzleder, teilweise alter Rücken auf neuem Leder, etwas bestoßen.