Auction 106

Lots - Ancient Coins Byzantine Coins - Lots

Lot 1977

Lot 1977

Estimated price 20 €

Byzantinische Münzen - Lots.
Verschiedene Herrscher.

Lot (3 Stück, Bronze): ca. 5. - 9. Jhdt. n. Chr.

Schön - sehr schön.