Auction 104 - Roman Provinces 3 - Islam 8
From 17:00 CEST:
Selected Roman Provincial coins 3
From 18:00 CEST:
Islamic Coins 8
| Estimated price | 40 € |
Islam - Lots.
Bahri-Mamluken.
Verschiedene Herrscher.
Lot (6 Stück, Kupfer): Fals, 14. - 15. Jhdt.
Sehr schön - fast sehr schön.