Auction 104 - Roman Provinces 3 - Islam 8

From 17:00 CEST:
Selected Roman Provincial coins 3
From 18:00 CEST:
Islamic Coins 8

Estimated price 360 €
Result 360 €

Islam - Lots.
Mamluken.
Verschiedene Herrscher.

Lot (2 Stück, Gold): Ashrafi, 14. - 15. Jhdt.

Zusammen 6,78 g.

Sehr schön - fast sehr schön.