Auction 104 - Roman Provinces 3 - Islam 8
From 17:00 CEST:
Selected Roman Provincial coins 3
From 18:00 CEST:
Islamic Coins 8
| Estimated price | 360 € |
Islam - Lots.
Mamluken.
Verschiedene Herrscher.
Lot (2 Stück, Gold): Ashrafi, 14. - 15. Jhdt.
Zusammen 6,78 g.
Sehr schön - fast sehr schön.