Auction 104 - Roman Provinces 3 - Islam 8
From 17:00 CEST:
Selected Roman Provincial coins 3
From 18:00 CEST:
Islamic Coins 8
Islam - Lots.
Ayyubiden.
Verschiedene Herrscher.
Lot (5 Stück, Silber): Dirham, 12. - 13. Jhdt.
Sehr schön - fast sehr schön.