Auction 104 - Roman Provinces 3 - Islam 8

From 17:00 CEST:
Selected Roman Provincial coins 3
From 18:00 CEST:
Islamic Coins 8

Result 30 €

Islam - Lots.
Ayyubiden.
Verschiedene Herrscher.

Lot (4 Stück, Silber): Dirham, 12. - 13. Jhdt.

Sehr schön - fast sehr schön.