Auction 104 - Roman Provinces 3 - Islam 8

From 17:00 CEST:
Selected Roman Provincial coins 3
From 18:00 CEST:
Islamic Coins 8

Result 65 €

Islam - Lots.
Abbasiden.

Lot (11 Stück, Silber): Dirham, 8. - 12. Jhdt.

Sehr schön - fast sehr schön.