Auction 102
Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots
| Estimated price | 25 € |
Antiochia / Apameia (Seleukis und Pierien).
Lot (2 Stück): Bronze; 1. Jhdt. v. Chr.
Sehr schön.