Auction 102

Lots - Ancient Coins Roman Provincial Coins - Lots

Estimated price 70 €
Result 70 €

Philippi (Makedonien).

Lot (10 Stück): Bronze; 1. Jhdt. n. Chr.

Sehr schön - fast sehr schön.