Auction 72 - Coin groups
World - Lots Welt - Lots
| Estimated price | 10 € |
Welt - Lots.
Bhutan.
Lot (4 Stück):
3 x Rupie, 1 x 1/2 Rupie, 18. - 19. Jhdt.
Vs: Verschiedene Symbole.
Rs: Verschiedene Symbole.
Sehr schön.